O firmě Chaffoteaux

Chaffoteaux
Více než 100 let je Chaffoteaux synonymem inovací ve vytápění a ohřevu teplé vody, spojené se snadnou instalací, servisem a obsluhou. První plynový ohřívač vody značky Maury, model "Bayard", byl uveden na trh už v roce 1904. Od roku 1933 firma vystupuje pod značkou Chaffoteaux & Maury a zabývala se výhradně výrobou plynových spotřebičů. Až do konce 30. let vyráběla firma minimálně 500 kusů průtokových ohřívačů ročně. Dnes je výroba připravena chrlit až 250.000 závěsných plynových kotlů ročně.

V současné době výrobce pod značkou CHAFFOTEAUX rozvíjí širokou škálu produktů a služeb se zaměřením na profesionály. Sortiment nabízí celou řadu řešení pro plynové vytápění a ohřev teplé vody a to nejen v klasickém řešení, ale i s využitím obnovitelných zdrojů energie (slunce, vzduch) případně jejich kombinace. Vždy technické řešení cenově dostupné a ekologicky účinné, maximálně snižující dopady na životní prostředí.

Mimo vlastní výrobky zajišťuje CHAFFOTEUAX prostřednictvím svých obchodních zastoupení a partnerů kvalitní předprodejní servis (zejména poradenství při výběru výrobku a jeho využitím), ale i servis poprodejní (kvalitní servisní síť a dlouhodobé zajištění dodávek originálních náhradních dílů). Jako člen nadnárodní skupiny disponuje Chaffoteaux vlastním kvalitním zázemím pro výzkum a výrobu, ale rovněž výrobou a distribucí originálních náhradních dílů. Veškeré výrobní procesy jsou řízeny v systému kvality ISO. Kvalita a především bezpečnost výrobků je zkoušena u předních evropských institucí a certifikována dle platných norem a nařízení.

Značka Chaffoteaux jako přední mezinárodní společnost působí nejen v zemích EU (Francie, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Belgie, Česká republika, Polsko, Rusko) ale i v zemích jako Čína, Tunis a další státy po celém světě. V České republice firma působí soustavně od roku 1995 s trvalým zájmem o tento region.