Profil společnosti Rendamax

Rendamax

RENDAMAX je renomovaným výrobcem na poli profesionálního vytápění a ohřevu teplé vody. Je předním specialistou na vysoce účinné kondenzační kotle pro průmysl, obchodní prostory a bytové domy. Od konkurence se odlišuje vlastní inovativní konstrukcí a technologií nerezových výměníků.
RENDAMAX sídlí a vyrábí své produkty v Holandsku. Od svého založení v šedesátých letech minulého století se společnost RENDAMAX vypracovala na špičku v oboru kondenzačních kotlů.
RENDAMAX se na konci roku 2001 připojil k italskému nadnárodnímu koncernu ARISTON Thermo Group - světové jedničce ve výrobě tepelné techniky. To umožnilo další rozšíření úspěšné strategie firmy. Dnes je RENDAMAX zařazen pod prémiovou značku skupiny ARISTON – firmu ELCO. Výrobky RENDAMAX jsou prodávány jak pod značkou RENDAMAX, tak pod dalšími obchodními značkami. Srdcem provozu je továrna v Kerkrade, na jihu Nizozemska, kde jsou soustředěny výzkum a vývoj, výroba, logistika a technická podpora. Ve většině evropských zemích je RENDAMAX zastoupen specializovanými firmami, patřícími společnosti Ariston Thermo nebo nezávislými distributory.
RENDAMAX je držitelem certifikátu systému kvality NEN-EN-ISO 9001:2008 s nejvyšší úrovní norem, aplikovaných na všech stupních výzkumu a vývoje, prodeje a výrobních procesů. Výzkum a vývoj je zaměřen na dosažení maximální úrovně efektivity, snadnosti použití, industrializaci a minimalizaci dopadu na životní prostředí. Spokojenost zákazníků a celková kvalita jsou klíčové otázky, kterými se RENDAMAX řídí.

Produkty
RENDAMAX vyvíjí a vyrábí zařízení pro centrální zdroje tepla a ohřev teplé vody. Všechna nabízená zařízení zajišťují maximálně efektivní provoz - kombinují maximální účinnost, nízkou spotřebu paliva stejně jako elektrické energie a minimalizují negativní dopady na životní prostředí.
Všechny kotle vyráběné společnotí RENDAMAX jsou založeny na technologii nerezového výměníku se zajištěným průtokem a s plynulou modulací výkonu v širokém regulačním rozsahu.
Jádrem stacionárních kotlů je patentově chráněný hořák – vodou chlazený výměník z žebrových trubek. Ten zajišťuje velmi nízké teploty spalování, což minimalizuje emise NOx. Výměníky tepla ve všech kotlích RENDAMAX se skládají z nerezových trubek – žebrovaných nebo hladkých.

Současný sortiment se skládá z následujících řad kotlů:

  Rendamax R40 EVO – zcela inovovaná řada závěsných kotlů, sestávající z 6 modelů (60, 70, 80, 100, 120 a 140 kW), ve variantách pro topení (zdroj tepla pro topení) a ohřev teplé vody (průtokový ohřev teplé vody). Kotle jsou osazeny zcela novým nerezovým výměníkem s nízkým hydraulickým odporem a maximální účinností ve všech provozních režimech. Systém regulace a zabezpečení je zajištěn osvědčenou technologií SIEMENS.
  Rendamax R600 EVO – inovovaná řada stacionárních kotlů se 7 modely od 142 do 540 kW, ve variantách pro topení (zdroj tepla pro topení) a ohřev teplé vody (průtokový ohřev teplé vody). Kotle se vyznačují vysokou účinností ve všech provozních režimech (až 110 %), v celém regulačním rozsahu a po celou dobu životnosti. Nerezový výměník nové konstrukce spolu s patentovaným hořákem zajišťují s rezervou splnění všech současných požadavků na emise CO i NOx. Kotle jsou lehké, dobře manipulovatelné a s minimálním požadavkem na plochu.
  Rendamax R3400/R3600 – osvědčená řada stacionárních kotlů nízkoteplotních/kondenzačních, sestávající z 10/5 modelů v rozmezí 639 - 1870 kW. Kotle jsou opět vybaveny nerezovým výměníkem s vysokým regulačním rozsahem, pre-mix patentovaným hořákem a jsou vysoce efektivní ve všech provozních stavech.

  Díky inovativní technologii a konstrukci jsou všechny kotle RENDAMAX kompaktní, mají nízkou hmotnost, jsou dobře manipulovatelné, uživatelsky a servisně přátelské a zaručeně tiché.
  RENDAMAX vyrábí celý svůj sortiment pouze na objednávku a dle specifikace zákazníka.
  Výrobního proces je v souladu s nejvyšší jakostní normou (NEN-EN-ISO 9001:2008) neustále monitorován.
  Všechny kotle jsou dodávány kompletně sestavené, otestované, nastavené a jsou při příjezdu na místo instalace "připraveny k zapálení".